برداشت گشنیز در نهاوند برداشت گشنیز نهاوند خرید گشنیز از نهاوند صادرات گشنیز نهاوند عسل گشنیز نهاوند قیمت گشنیز در نهاوند قیمت گشنیز نهاوند مزارع گشنیز نهاوند, خرید و فروش گشنیز نهاوند

خرید و فروش گشنیز نهاوند (داریوش قلایی)
شهرستان نهاوند ، شهر گیان ، روستای اسد آباد
شنبه-جمعه: 07:00 - 17:00
 

نخود نهاوند چه سایزی دارید؟

نخودی که برای صادرات خرید و فروش می شود تمامی سایزهای نخود برداشت شده در کرمانشاه را در برمیگیرد.
نخود فلافلی یا همان نخود ریز اندازه ی ۵ و ۶ را دارد نخود آبگوشتی یا همان نخود سه خان سایز ۷، ۸ و ۹ دارد و همچنین نخود درشت یا دو خان سایز ۹ و ۱۰ را دارد که هر سه برای صادرات به کشورهایی مانند عراق، قطر، افغانستان و …استفاده میشوند.

کیفیت نخود صادراتی نهاوند

نخود صادراتی باید باری کاملا تمیز و سورت شده باشد تا عرضه بار خوب باعث تداوم همکاری شود.
قیمت خرید و فروش نخود صادراتی بسته به سایز آن تغییر میکند و با افزایش اندازه ی نخود قیمت آن گران می شود. خرید نخود صادراتی در حجم بالا سفارش داده می شود.

مجموعه بازرگانی مارچ این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی تولیدی بازرگانی مارچ محصولات را به طور عمده به دست مصرف کنندگان می رساند.این مجموعه پخش عمده محصولاتش را در کم ترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم میرساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در اتباط باشید.

راه های ارتباطی:
شماره موبایل : 09188529335 - 09123265402 داریوش قلایی

پست الکترونیکی: info@geshniz-nahavand.com

img_divider

در انواع مختلف و سایزهای متنوع کشت و برداشت می شود و سایزهای مختلف این محصول در تناژ دلخواه موجود است و نیز از نظر کیفیت ، طعم و پخت، درجه کیفی بالایی دارد.
در واقع قیمت نخود عمده نهاوند با توجه به شرایط و موارد مختلفی تعیین می شود که می توان به شرایط ارزی کشور و نوسانات به وجود آمده و میزان تولید نخود در سال جاری و همچنین میزان واردات و صادرات نخود و حجم خرید نخود عمده نهاوند و هزینه های کشت و برداشت نخود اشاره کرد .
تنوع در محصولات یکی از مزایای ما می باشد که عبارتند از نخود ، تک خان ، نخود دو خان ، نخود سه خان ، نخود پاییزه ، نخود فلافلی اشاره نمود

مزایای اصلی خرید از ما

شما مشتریان عزیز و گرامی می توانید برای خرید نخود نهاوند با قیمت مناسب و بدون واسطه با ما در تماس باشید.

  محصول کاملا با کیفیت و تضمینی و بوجاری شده و تمیز
  قیمت مناسب و تحویل سریع
 فروش به صورت اینترنتی و حضوری
  خرید مستقیم از کشاورزان و محوصلی تازه و انبار نشده

اگر علاقه مند به خرید و فروش با ما هستید با ما تماس بگیرید